Kontakta elevhälsan

Här hittar du kontaktuppgifter till centrala elevhälsan och elevstöd

Gun Carlberg: Sandbäcksskolan och Lövestad skola

Telefon: 070-602 73 46

Gun.Carlberg@sjobo.se

Caroline Persson: Emanuelskolan

Telefon: 073-424 27 02

Caroline.Persson4@sjobo.se

Sara Ryderling: Vollsjö skola och Malenagymnasiet

Telefon: 076-852 38 34

Sara.Ryderling@sjobo.se

Caroline Segerfeldt: Färsingaskolan

Telefon: 070-341 25 11

Caroline.Segerfeldt@sjobo.se

Tina Westring: Grundsärskolan, Resurskola/Samverkansgrupp och Storkskolan

Telefon: 073-311 36 06

Tina.Westring@sjobo.se

 

 

 Camilla Cederblad: Färsingaskolan

Telefon: 070-994 68 83

Camilla.Cederblad@sjobo.se

Björn Gustavsson: Malenagymnasiet

Telefon: 070-951 56 74

Bjorn.Gustavsson2@sjobo.se

Jeanette Hedeblad: Sandbäcksskolan och Storkskolan

Telefon: 070-882 48 85

Jeanette.Hedeblad@sjobo.se

Martina Lindberg: Emanuelskolan

Telefon: 070-367 78 85

Martina.Lindberg@sjobo.se

Linda Thomsen: Lövestad skola och Vollsjö skola

Telefon: 073-424 28 50

Linda.Thomsen2@sjobo.se

Cecilia Thuné: Grundsärskolan och Resursskolan/Samverkansgrupp

Telefon: 076-637 38 29

Cecilia.Thune@sjobo.se

 

Lena Johnsson: Råd och stödenheten

Telefon: 070-373 65 53

Lena.Johnsson@sjobo.se

Nicke Olofsson: Råd och stödenheten

Telefon: 070-971 04 76

Nicke. Olofsson@sjobo.se

 

Skriv ut
Senast uppdaterad: 29 november 2018
Sidan publicerad av: Rasmus Anderberg
Utbildning och barnomsorg